Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Başkanımız Cüneyd Dayhan Yeni İl Millî Eğitim Müdürü’ne Başarılar Diledi

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, İzmir’de göreve başlayan İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür’ü makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

İzmir İl Millî Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Şişli İlçe Millî Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit YENTÜR, İzmir İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi’den görevi devraldı. İl Millî Eğitim Müdürü Yentür, görev teslim töreni sonrası İzmir’de eğitime destek olan Sivil Toplum Kuruluşlarından Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği, TÜGVA, İnsan ve Medeniyet Hareketi ve KADEM temsilcileri ile bir araya geldi.

Birlikte çekilen hatıra fotoğrafı sonrası Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanımız Cüneyd Dayhan, İzmir’li STK’lar olarak eğitime desteklerinin her zaman devam edeceğini belirterek, İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Mücahit Yentür’e yeni görevinde başarılar diledi.

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

1 Yorum

Bir Yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif