Başkan Dayhan, İzmir İl Müftüsü Salih Sezik’i Makamında Ziyaret Etti

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, İzmir İl Müftüsü Salih Sezik’i makamında ziyaret etti. 

İl Müftüsü Salih Sezik’e Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin son dönem faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Dayhan, kurumumuza verdiği desteklerden dolayı da tüm Kestanepazarı gönüllüleri adına, kendisine teşekkür etti.

“Vatan, Millet ve Kur’an Sevdalısı Bir Nesil İçin Çalışıyoruz”

Kestanepazarı’ndaki eğitim faaliyetleri hakkında bilgi veren Dayhan; Kestanepazarı ailesinin, yüksek ahlaki değerlere sahip, vatan, millet ve Kur’an sevgisiyle dolu millî bir gençlik yetiştirmek için mücadele ettiğini dile getirdi. Bu yıl gerçekleştirdiğimiz yaz Kur’an Kurslarımıza Ege bölgesi başta olmak üzere tüm bölgelerimizden yoğun talep geldiğini sözlerine ekledi.

Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren İl Müftüsü Salih Sezik, Kestanepazarı Yönetim Kurulu üyelerini, hocalarını, çalışanlarını ve gönüllülerini yapmış oldukları bu başarılı faaliyetlerden dolayı tebrik ve takdir ettiğini söyledi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif