Başkan Dayhan, İzmir İl Defterdarı Şenol Gezer’i Makamında Ziyaret Etti

Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanımız Cüneyd Dayhan, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ile birlikte İzmir İl Deftardarlığı’na atanan, Eski Hocalarımızdan Merhum Nurullah Gezer’in oğlu, Şenol Gezer’i makamında ziyaret etti.

Kurumlarımızda onlarca hafızın yetişmesine vesile olan değerli hocalarımızdan Merhum Nurullah Gezer’in oğlu Şenol Gezer geçtiğimiz Ramazan ayı sonlarına doğru İzmir İl Deftardarlığı görevine atandı. Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanımız Cüneyd Dayhan, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ile birlikte Şenol Gezer’i makamında ziyaret etti. İzmir İl Defterdarı Şenol Gezer’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Dayhan, kendisine Kestanepazarı kurumlarının son güncel durumu ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren İzmir İl Deftardarı Şenol Gezer, “Rahmetli Babamın da onlarca hafız yetiştirdiği bu güzel yuvada emeği geçen tüm saygıdeğer hocalarımıza yapmış oldukları çalışmalardan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. İlk fırsatta Kestanepazarı’na iadeyi ziyaret yapıp, hafız yavrularımızla da kucaklaşmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif