Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Ayrancılar Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Ettik

Kestanepazarı Ailesi olarak, Ayrancılar Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne müdür yardımcısı olarak atanan Eski Yurt Müdürlerimizden Nurullah Uluışık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Kestanepazarı Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yurt Müdürü Halil Taşcı, Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı ve Arapça Öğretmeni Hasan Akburak, Kestanepazarı ailesini temsilen Ayrancılar Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti. İlk olarak Okul Müdürü İbrahim Dede’yi makamında ziyaret eden Kestanepazarı heyeti, kampüsümüzdeki eğitim ve öğretim faaliyetleri ile fiziki sosyal imkânlarımız hakkında bilgi verdi.

Ardından Ayrancılar Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne müdür yardımcısı olarak atanan, eski yurt müdürlerimizden Nurullah Uluışık’a hayırlı olsun ziyaretinde de bulunan Kestanepazarı heyeti, kendisine meslek hayatında başarılar diledi.

Nurullah Uluışık, Hasan Akburak, Zübeyir Kuyubaşı, İbrahim Dede, Halil Taşcı, Ali Koç
Nurullah Uluışık, Hasan Akburak, Halil Taşcı, İbrahim Dede, Zübeyir Kuyubaşı, Ali Koç

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif