Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Aydın’da Bulunan Kestanepazarı Mezunları Bir Araya Geldi

Aydın’da bulunan Kestanepazarı mezunlarımız, düzenlenen mezunlar toplantısında bir araya gelerek hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Aydın İHL’de yapılan toplantıya Kestanepazarı’nı temsilen; Genel Koordinatör İ. Cengiz Aslan, Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Yaman ve Ar-Ge Müdürü Celil Deniz katıldı ve hizmetler hakkında mezunları bilgilendirdi.

Mezunlarımız hizmetlerden memnun olduklarını ve kendilerinin de aktif şekilde hizmetlerde yer almaları gerektiklerini şu cümlelerle ifade etti:

Aydında Bulunan Mezunlarımız Bir Araya Gelerek Kestanepazarı'nı Konuştu

Mehmet Günday: “Beni yokluk zamanlarımda bağrına basan Kestanepazarı’na karşı vazifelerimi eksik yaptığım düşüncesi eziyor. Benim aldığım maaşta Kestenepazarı’nın da hakkı olduğunu düşünüyorum. Bugün burada nasıl katkımız olur? Nasıl vefa borcumuzu öderiz, bunu tartışalım.”

Mezunlarımızdan Yakup Yüksel, mezunların Kestanepazarı’na katkı yapmaya ve hizmetlerin genişlemesi için gayrete hazır olduğunu söyledi.

Toplantıya katılan Kestanepazarı heyeti mezunların hizmetlere istekli görüntüleri karşısında memnun oldu. Mustafa Yaman; Bu toplantıların mezunların istekleriyle gerçekleştiği ve tüm mezunların aralarında temsilci seçerek, ayda en az bir defa sürekli olarak toplanması ve temsilciliklerin de merkezle irtibat halinde olarak hizmetlere katkı sağlaya bileceği bildirildi.    

İ. Cengiz Aslan ise mezunlardan, Kestanepazarı’na gönderecekleri öğrencileri iyi belirlemesi, esnaflarla ilgili çalışmalara başlamaları ve DİB hizmetlerini yakından takip etmelerini istedi.

Toplantıda Mezunlarımız, Kestanepazarı'na Nasıl Katkı Sağlayabiliriz? Hizmet Halkamızı Nasıl Genişletiriz? Konularını Konuşarak, Çözüm İçin Projeler Üretme Kararı Aldı
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif