Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Aydın Çine İlçe Müftülüğüne atanan mezunumuz Yahya Ofşin’i; Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaret esnasında hocalarımıza Çine’de bulunan mezunlarımızda eşlik etti.

Yapılan ziyarette kurumlarımızın faaliyetleri ve eğitim öğretim sistemi hakkında bilgiler verilerek istişarelerde bulunuldu.

Kestanepazarı Mezunu olmaktan gurur duyduğunu dile getiren Müftü Ofşin “Benim mesleki ve ahlaki anlamda yetişmemde Kestanepazarı Kur’an Kursundaki hocalarımın ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin büyük emeği vardır. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Ziyaret vesilesiyle müftülükte bir araya gelmekten büyük mutluluk duyan mezunlarımız da, eski günleri de yâd ederek şu an hafızlığına devam eden öğrencilerimize başarılar dilediler ve selamlarını yolladılar. 

Mezunumuz Mehmet Alkan’a Başsağlığı Ziyaretinde Bulunduk

Geçtiğimiz aylarda annesi vefat eden mezunumuz Aydın Çine İlçe Müftülüğü Arife Aksoy Camii Müezzin Kayyumu Mehmet Alkan’a başsağlığı ziyaretinde bulunduk ve taziyelerimizi ilettik.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.