Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Aliağa Yöneticilerini Ziyaret Ettik

Kestanepazarı heyeti Aliağa yöneticilerini ziyaret edip Şakran’da yapılması planlanan hafızlık merasimini istişare etti.

aliaga-yoneticilerini-ziyaret-ettik-2
Soldan Hüseyin Coşun-Dr. Bayram Yılmaz-Mustafa Yaman

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Yaman, Basın-Yayın Enfarmasyon Müdürü Nurkan Boz ve Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu Yurt Yöneticisi Hüseyin Coşun Aliağa kaymakamı, belediye başkanı, belediye başkan yardımcısı ve ilçe müftüsünü ziyaret etti.

aliaga-yoneticilerini-ziyaret-ettik-1
Soldan Mustafa Yaman-Serkan Acar-Hüseyin Coşun
aliaga-yoneticilerini-ziyaret-ettik-3
Soldan Mustafa Yaman-Enes Müslümoğlu-Hüseyin Coşkun

Gerçekleştirilen ziyaretlerde Kaymakam Dr. Bayram Yılmaz, Belediye Başkanı Serkan Acar ve İlçe Müftüsü Enes Müslümoğlu’na görevlerinde başarı temennisinde bulunularak Şakran’da yapılması planlanan Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu hafızlık merasimi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Aliağa ilçe yöneticileri, Kestanepazarı heyetinin ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını ve yapılacak her türlü faaliyette destek olmak istediklerini belirtti.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif