Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Ali Rıza Güven Dualarla Anıldı

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği eski başkanlarından, Millî Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı kurucularından Ali Rıza Güven, vefatının 14. seneidevriyesinde kabri başında dualarla anıldı.

Bornova’da merhum başkanımızın yaptırdığı ve kendi adını taşıyan Ali Rıza Güven Camii’nde başlayan programda ikindi namazı öncesi Rahmetli Başkan Ali Rıza Güven’in ruhu için dua edildi.  Namaz sonrası Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Hocası Hafız Mehmed Ali Yakalı, emektar hocalarımızdan Hakkı Yağcı, Nazım Dere, Mustafa Yaman ve Kestanepazarı İdari İşler ve Personel Müdürü Ahmet Özer ile Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Bornova Kent Mezarlığı’nda bulunan Güven Aile Kabri’ne geçti. Burada rahmetli Ali Rıza Güven’in ruhu için Kur’an-ı Kerim Tilaveti yapılarak, ruhu için dua edildi.

Kestanepazarı hafızları ve hocalarının Ali Rıza Güven’in ruhu için yaptıkları hatmi şeriflerin duasını da Hakkı Yağcı Hocamız yaptı.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif