Ali Rıza Güven Dualarla Anıldı

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği eski başkanlarından, Milli Kültür Ve Ahlaka Hizmet Vakfı kurucularından Ali Rıza Güven, vefatının 13. seneidevriyesinde kabri başında dualarla anıldı.

Bornova’da merhum başkanımızın yaptırdığı ve kendi adını taşıyan Ali Rıza Güven Camii’nde başlayan programda ikindi namazı öncesi, Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu hocalarından Hafız Mehmet Ali Yakalı, Hafız Fatih Gülpamuk, Kestanepazarı Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç tarafından Kur’an-ı Kerim Tilaveti yapılarak, Ali Rıza Güven’in ruhu için dua edildi.

İkindi namazı sonrası Kestanepazarı hocaları ve heyeti, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Başman, İdari İşler ve Personel Müdürü Ahmet Özer ve Nazlım Dere ile birlikte Bornova Kent Mezarlığı’nda bulunan Güven Aile Kabri’ne geçti. Ali Rıza Güven’in kızları, yeğenleri, torunları ve sevenlerinin de bulunduğu anma programında Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, Kestanepazraı Hatay Kur’an Kursu Hocası Hafız Mehmet Ali Yakalı ve Hafız Fatih Gülpamuk, Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, merhumun kabri başında Kur’an-ı Kerim Tilaveti yaptı.

Kestanepazarı Eski Hocalarından Hakkı Yağcı, merhum başkanın ruhu için okunan hatmi şeriflerin duasını yaptı.