Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu Öğretmenleri Ziyaret Edildi

Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Ortaokul Bölümü Yurt Yöneticisi Halil Taşcı ve yönetim memurları, Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek yeni atanan öğretmenler ile tanıştılar.

Ziyaretin ilk kısmında Rehberlik Öğretmeni ve ayrıca Kestanepazarı mezunu olan Hakan Şahin ziyaret edildi. Eski günlerin anıldığı sohbette, kendisine hediye edilen Fidan Dergisini inceleyen Hakan Şahin; “Kurumsal kimliğinizin gelişmesinden çok memnun oldum. Kestanepazarı zaman geçtikçe kendisini kanıtlayan ve büyüyen bir kimliğe sahip oluyor.” diyerek duygularını ifade etti.

Kestanepazarı Mezunu Hakan Şahin Ziyaret Edildi
Kestanepazarı Mezunu Hakan Şahin Ziyaret Edildi

Müdür Yardımcısı Osman Şişli eşliğinde öğretmenler odasında öğretmenlerle tanışma gerçekleştirildi. Halil Taşcı kendisini ve yönetim memurlarını tanıtarak, yöneticiliğini yaptığı ortaokul öğrencileri hakkında bilgi verdi. Öğretmenlerle istişare edildi, karşılıklı öneriler sunuldu. Öğretmenler yeni atandıkları ve öğrenciler hakkında fazla bilgi sahibi olmadıkları için yurt yöneticisi Halil Taşcı’ya öğrencilerinin çalışma alanlarını, zamanlarının nasıl geçtiklerini sordular.

Taşcı, öğrencilerin rahat ve huzurlu bir ortamda kaldıklarını anlattı ve öğretmenlere, en kısa zamanda kendilerini yurda davet ederek, yurtta gezdirerek kurumları tanıtmak istediklerini belirtti.

Akşemsettin Öğretmenleri İle Tanışıldı
Akşemsettin Öğretmenleri İle Tanışıldı
Akşemsettin Öğretmenleri Öğrenciler Hakkında Bilgi Edindi
Akşemsettin Öğretmenleri Öğrenciler Hakkında Bilgi Edindi
Akşemsettin Öğretmenlerine Çikolata İkram Edildi
Akşemsettin Öğretmenlerine Çikolata İkram Edildi

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif