Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı, yeni öğrencileriyle başladığı 2013-2014 eğitim-öğretim yılında, öğrencilerimizin devam ettiği okullarla koordineli çalışmalar yapmayı sürdürüyor.

İzmir Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu’nun idarecileri ve öğretmenleri, öğrencilerin kaldığı yurtları görmek ve idarecilerle tanışmak amacıyla kurumumuza bir ziyaret gerçekleştirdi. Öğrencilerimizin okullarında görev yapan 17 öğretmenin katıldığı yemekli toplantıda öğrencilerin ders durumları ve eğitim-öğretim imkânlarının koordineli bir şekilde daha üst düzeylere çıkarılması için istişareler yapıldı.

Akşemsettin İHO eğitimcileri, yurt binamızı da gezerek öğrencilerinin kaldığı ve ders çalıştığı yerleri yakından görme imkânı buldu.

Ziyaret sonunda eğitimciler, öğrencilerin, eğitim kurumları için ortak payda olduğuna vurgu yaparak, okul ile yurt iletişiminin, istişarelerle devam ederek öğrenci başarısını artıracağını vurguladılar.

Öğrencilerin yurttaki ortamlarını beğeniyle karşılayan öğretmenler, nezih imkânları sağlayan yardımseverler başta olmak üzere, eğitimciler, yöneticiler, idareciler ve çalışanlara teşekkür ettiler.

Ziyarette Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu Eğitimcileri Öğrencilerinin Barınma ve Çalışma Ortamlarını Daha Yakından Görme Fırsatı Buldu
Ortaokul Öğrencilerimizin Eğitim Gördüğü, Akşemsettin İHO Öğretmenleriyle Bir Araya Geldik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.