Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nde yer alan Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu ve Hisar Anadolu İmam Hatip Ortaokulu Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğrencileri Muhammed Safa Uyanık ve Burak Arap Satranç Turnuvası’nda dereceye girdi.

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından İzmir’de yapılan İl Turnuvası’na Kestanepazarı olarak 2 ayrı grupta katılım sağlandı. Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu ve Hisar Anadolu İmam Hatip Ortaokulu Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda eğitim gören öğrencilerimizle katıldığımız turnuvada il genelinden 44 öğrencinin katıldığı 12 yaş altı turnuvada öğrencimiz Burak Arap 7. olarak derece alan öğrenciler arasına girmeyi başardı.

İkinci gün yapılan ve il genelinde 21 öğrencinin katıldığı 12-14 yaş arası turnuvada ise öğrencimiz Muhammed Safa Uyanık 4. Olma başarısını gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.