Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İmam Hatip Liseleri Arası 3. Uluslararası Arapça Yarışmaları il elemeleri yapıldı. Öğrenciler, bilgi yarışması, hitabet ve şiir alanlarında tüm bilgi ve yeteneklerini sergiledi.

İzmir İHL Bilgi Yarışması Ekibi; Abdullah Kuluç, Hasan keskin, Fatma Işık, Fatma Üresin

Türkiye’nin 80 ilinden 461 okulun katılımıyla 2710 öğrencinin hazırlandığı yarışmaların İzmir elemesine; Merkez, Konak, Karşıyaka, Buca, Bergama ve Ödemiş İHL katıldı.

Öğrencilerimizin Bulunduğu İzmir İHL Grubu Birinci Oldu

Arapça bilgi yarışması ve şiir yarışmasında İzmir İHL, Hitabet yarışmasında Buca İHL birinci oldu.

İzmir İHL’yi Bilgi Yarışmasında Fatma Işık, Fatma Üresin, Öğrencilerimizden Abdullah Kuluç ve Hasan Keskin; Şiir yarışmasında Fahri Aktaş; Hitabet yarışmasında Yeşim Yılmaz bölge yarışmasında İzmir’i temsil edecek.

Bölge yarışmalarında birinci olan okullar, 9-10 Mayıs 2012 tarihlerinde Ankara-Kızılcahamam’da düzenlenecek Türkiye Finallerine katılacak.

3. Arapça Bilgi ve etkinlik Yarışmasına İzmir'de Bulunan 8 İHL Katıldı
Sınıf Öğretmenleri ve Öğrenci Arkadaşları Yarışmalarada Okul Arkadaşlarını Kıyasıya Destekledi
Kestanepazarı Camiası, Yarışmaya Katılan Tüm Okulların Ödüllendirilmesiyle ve Davetlilere Öğle Yemeği İkramlarıyla Yarışmaya Destek Sağladı
Öğrencilerimizden; Bilgi Yarışması Birincileri Hasan Keskin (Sol), Abdullah Kuluç ve Hitabet Yarışması Birincisi; Fahri Aktaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.